Wiadomości

Producenci mleka i świń, staracie się o wsparcie? Uczulamy na ten szczegół

Producenci mleka i świń, staracie się o wsparcie? Uczulamy na ten szczegół

Fot.: pixabay.com

Kto będzie ubiegał się w Agencji Rynku Rolnego o wsparcie w sektorze mleka i wieprzowiny, nie powinien zapomnieć o aktuzalizacji danych posiadaczy zwierząt oraz zgłoszeń zwierząt  w ARiMR.

 

Strefa AGRO także na Facebooku. Dołącz do nas!

 

Agencja Rynku Rolnego będzie udzielała pomocy dla rolników w sektorach hodowlanych m.in. na podstawie danych z systemu Identyfikacji i Rejestracji Zwierząt prowadzonego przez ARiMR. Jeśli nie będą one aktualne, producent może zapomnieć o wsparciu. 

 

Wnioski można składać od 18 lutego, będą one przyjmowane do 18 marca . Gdzie? W oddziale terenowym Agencji Rynku Rolnego właściwym dla miejsca zamieszkania lub siedziby producenta. Jest też możliwość wysłania ich pocztą. 

 

Źródło: ARR

Komentarze (2)

  • ~SUZUKI 2016-02-14, 13:32

    ..widzialam rolnika ktory kopal krowę i rzucal indykiem, zalosna praca, zalosny czlowiek. nie jem miesa, zwlaszcza jesli pomysle co przechodza te biedne stworzenia w rekach bucianych slomiarzy, zapijaczonych i przeklinajacych zone i dzieci przy robocie, bo cos nie poszlo a maciora zamiast 15 prosiaczkow ma 9.nie dosc ze nieczuli to chytrzy, o krosie nie mowiac, zlodziejski system  dla wiekszosci obywateli, ktorzy sa okradani

  • ~rolnik 2016-03-06, 08:58
    pokaż komentarz
By submitting this form, you accept the Mollom privacy policy.