Wiadomości

Rolnik szuka żony 3 - program wraca na ekrany już w marcu

Rolnik szuka żony 3 - program wraca na ekrany już w marcu

Fot.: TVP

Program telewizyjny, który pokochali polscy widzowie jeszcze w tym miesiącu pokaże odcinek-wizytówkę trzeciej edycji. Kiedy zobaczymy kolejnych rolników szkających żon?

 

"Rolnik szuka żony 3" ponownie zacznie się od pilotażowego odcinka, w którym poznamy 10 kandydatów do programu. Zgodnie z regulaminem do dalszej części wejdzie pięcioro uczetników, którzy otrzymają najwięcej listów. Jak podaje serwis Wirtualnemedia.pl, TVP pokaże zerowy odcinek programu 27 marca, czyli w Niedzielę Wielkanocną o godzinie 21:30.

Strefę AGRO znajdziesz na Facebooku - dołącz do nas!

Przypomnijmy, że średnio każdy odcinek drugiej serii gromadzł przed telewizorami ponad 4 mln widzów (dane na Wirtualnemedia). Czy i tym razem przyciągnie tak szeroką widownię?

 

W marcowym odcinku rolnicy opowiedzą, czym dokładnie zajmują się w swoich gospodarstwach, skąd są i co ich interesuje. Nakreślą też cechy drugiej połowy, z którą chcieliby się związać. Przez ok. 2 miesiące będzie można nadsyłać listy do zaprezentowanych osób. Piątka z nich zostanie uczestnikami odcinków, które będą nagrane latem, a wyemitowane od września do grudnia.

 

Komentarze (4)

By submitting this form, you accept the Mollom privacy policy.