Galerie

Grüne Woche w Berlinie. Warto odwiedzić te targi [zdjęcia]

W Berlinie trwają największe światowe targi żywności, rolnictwa i ogrodnictwa, promujące zwłaszcza specjalności regionalne, artykuły ekologiczne oraz luksusowe.

Największe tego typu targi na świecie, czyli Międzynarodowe Targi Gospodarki Żywnościowej, Rolnictwa i Ogrodnictwa na terenach wystawowych Messe Berlin potrwają do niedzieli, 24 stycznia. Na Grüne Woche prezentują się także firmy z całej Polski.

Targi to jak co roku przede wszystkim bogata, międzynarodowa oferta artykułów spożywczych i używek, wśród nich będą m.in.: artykuły delikatesowe, świeże produkty: pieczywo, mięso i wędliny, ryby i owoce morza, nabiał, piwo, wino, szampan, miody, przyprawy, zioła, herbata; narzędzia i maszyny rolnicze, wyposażenie i urządzenia produkcyjne dla rolnictwa i ogrodnictwa, nasiona, szklarnie; bydło hodowlane, zwierzęta domowe, myślistwo i wędkarstwo; część wystawy poświęcona jest sprzętowi kuchennemu, wyposażeniu kuchni i akcesoriom technicznym dla gospodarstw domowych. 

Godziny otwarcia i miejsce targów 
w godz. od 10 do 18; 
w piątki (16.01 i 22.01) oraz w sobotę 23.01 - w godz. od 10 do 20 
Tereny wystawowe Messe Berlin, Messedamm 22 

Ceny biletów 
Bilet jednodniowy - 14 euro    
Bilet rodzinny (2 dorosłych i maks. 3 dzieci do 14 r.ż.) - 29 euro    
Bilet studencki - 10 euro 
Bilety happy hour (od godz. 14, poza sobota i niedzielą) - 10 euro    
Bilet niedzielny (ważny w jedną z dwóch niedziel) - 10 euro    
Bilet na cały okres targów - 42 € 

1 / 22 Następne

Fot.: Fot. Andrzej Szkocki

Targi Grüne Woche potrwają do niedzieli, 24 stycznia.
Targi Grüne Woche potrwają do niedzieli, 24 stycznia.Grüne Woche w Berlinie. Warto odwiedzić te targi [zdjęcia]Grüne Woche w Berlinie. Warto odwiedzić te targi [zdjęcia]Grüne Woche w Berlinie. Warto odwiedzić te targi [zdjęcia]Grüne Woche w Berlinie. Warto odwiedzić te targi [zdjęcia]Grüne Woche w Berlinie. Warto odwiedzić te targi [zdjęcia]Grüne Woche w Berlinie. Warto odwiedzić te targi [zdjęcia]Grüne Woche w Berlinie. Warto odwiedzić te targi [zdjęcia]Grüne Woche w Berlinie. Warto odwiedzić te targi [zdjęcia]Grüne Woche w Berlinie. Warto odwiedzić te targi [zdjęcia]Grüne Woche w Berlinie. Warto odwiedzić te targi [zdjęcia]Grüne Woche w Berlinie. Warto odwiedzić te targi [zdjęcia]Grüne Woche w Berlinie. Warto odwiedzić te targi [zdjęcia]Grüne Woche w Berlinie. Warto odwiedzić te targi [zdjęcia]Grüne Woche w Berlinie. Warto odwiedzić te targi [zdjęcia]Grüne Woche w Berlinie. Warto odwiedzić te targi [zdjęcia]Grüne Woche w Berlinie. Warto odwiedzić te targi [zdjęcia]Grüne Woche w Berlinie. Warto odwiedzić te targi [zdjęcia]Grüne Woche w Berlinie. Warto odwiedzić te targi [zdjęcia]Grüne Woche w Berlinie. Warto odwiedzić te targi [zdjęcia]Grüne Woche w Berlinie. Warto odwiedzić te targi [zdjęcia]Grüne Woche w Berlinie. Warto odwiedzić te targi [zdjęcia]

Komentarze (2)

By submitting this form, you accept the Mollom privacy policy.